Ainulaadsed sisetingimustes valmistatud plaatvundamendiga majad

Miks Akso-Haus majad?

Kõik Akso-Haus eramajad valmivad täielikult tehases koos betoonist vundamendiga, millel on kommunikatsioonide ühenduspunktid. See tagab maja ehitusel kvaliteedi kuna ilmastikutingimused ehitustegevust ei mõjuta ja Teie maja valmib täpselt vastavalt ajakavale.

Tehnoloogia

Meie tehnoloogia eripära seisneb selles, et meie majad valmivad tehases betoonvundamendil. See tähendab, et vundament valatakse tehases ning Teie kinnistul täiendavat vundamenti ei ole vaja teha. See omakorda võimaldab maju paigaldada Teie kinnistul ka talvel, mil tavapäraselt vundamendi töid ei tehta. Meie tehnoloogia tagab maja kiiremat valmimist ja loomulikult head kvaliteeti.


Teine äärmiselt põnev eripära meie tehnoloogial on see, et meie maja on võimalik Teile sobival ajal transportida ka mujale. Seega kui algselt saite näiteks endale lubada pisikese krundi vaid kaugele linnast, siis uue krundi leidmisel ei pea Teie tellima uut maja. Akso-Haus tuleb ja viib Teie maja uuele kohale.

Arvestame inimeste erinevate soovide ning vajadustega ja pakume mitmeid majapakette, et igaüks saaks luua meelepärase keskkonna ja oma maja unistuse täide viia.

Akso-Haus | Eramaja
Akso-Haus | Eramaja
Akso-Haus | Eramaja
Akso-Haus | Eramaja

Vali endale meelepärane maja

Oleme algatanud kampaania ning maju on võimalik soetada soodushinnaga. Soodushinnad kehtivad maja tellimisel kuni 31.05.2019. Soodushinnaga majade arv on piiratud. Kiirustage ja valige just oma perele sobiv maja!

Pakkumised kehtivad kuni 31.05.2019

70m2 maja 87m2 maja 106m2 maja 126m2 maja
Vaadake, kuidas maja transporditakse